Doğanın amaçladığı gibi Aloe

Forever Living, dünyanın en büyük aloe vera ve aloe vera bazlı ürün yetiştiricisi ve üreticisidir. Bu işin uzmanı olarak, biz Aloe Vera Company Şirketiyiz.
Kendimizi, sağlık ve güzellik için doğanın en iyi kaynaklarını aramaya ve bunları tüm dünya ile paylaşmaya adadık. Forever olarak, aloe bitkisinin faydalarını tümlemek ve geliştirmek için saf aloe verayı, doğal ve bilimsel olarak geliştirilmiş, özenle seçilmiş içeriklerle birleştiriyoruz.

Üretim yerinden size.

Aloe toprağa ekildiği andan itibaren, elinize ulaşıncaya kadar süreci kontrol ediyoruz.
Aloe bitkisinin yetiştiği topraklara sahibiz. Aloe bitkilerimiz elle toplanır ve etkili yaprak içi jeli özenle çıkarmak için el kullanılır ve size en hakiki, en taze aloe vera jelini sunuyoruz. Aloe, daha sonra tazeliğini koruması için hasat edildikten sonra saatler içinde bakterisiz ortamda işlenir.
Üretim sürecimiz boyunca, tam da doğanın tasarladığı gibi, aloe veranın gücünü tamamıyla sürmenizi sağlamak için yılda 1.4 milyondan fazla kalite testi gerçekleştiriyoruz. Bir aloe yaprağının içini açıp, jeli doğrudan bitkiden tükettiğinizi düşünün.
Aloe ürünlerimiz, Uluslararası Aloe Bilim Konseyi’nin içerik ve saflık için onayını alan ilk ürünlerdir. Faydaları arasında, sağlıklı sindirime yardımcı olmak, sağlıklı bir bağışıklık sistemini teşvik etmek, doğal enerji düzeylerini sağlamaya yardımcı olmak ve diş sağlığı ve hijyeni bulunmaktadır.

EDONA Hakkında

J'ai commencé en tant qu'utilisatrice des produits et très rapidement j'ai été émerveillée par la qualité des produits et leur effet et j'ai commencé à en savoir plus sur l'entreprise. Même si je ne cherchais pas une autre activité professionnelle, j'étais curieuse de connaître et d'apprendre au sujet de Forever. J'ai fait quelques recherches et j'ai découvert qu'il y avait des réunions, des présentations d'opportunités d'affaires, et j'ai pensé à y aller, à la fin c'est toujours plus de connaissances et de nouvelles personnes à rencontrer (j'adore ça) ; d'après tout ce que j'ai pu voir et entendre lors de cette toute première présentation, j'ai pensé et je me suis dit "si seulement 50% de ce que j'entends et vois est vrai, je signe pour cette entreprise" et c'est ce que j'ai fait et je ne regrette point. C'est parfaitement aligné avec ma personnalité ; j'aime les gens, j'aime aider, j'aime communiquer et partager avec les autres tout ce qui est bon pour moi, et au sein de Forever il y a pas mal de choses à partager (produits & business) et ne pas le faire serait égoïste et je suis loin de être une personne égoïste. Cela étant dit, je suis heureuse et reconnaissante de pouvoir aider les gens à se sentir mieux et à gagner leur vie dans le confort de leur foyer. Heureuse de pouvoir communiquer en 6 langues afin de pouvoir toucher autant de vies que possible. Je suis en mission pour contribuer à un monde meilleur et Forever me facilite grandement la tâche ! J'ai hâte de vous accueillir que ce soit en tant que client ou partenaire commercial :-) Tendrement, Édona N.B. : Vous pouvez également me trouver sur LinkedIn, Instagram, FaceBook, Google Business, TikTok et me joindre sur ma ligne directe +32486371740 ( Viber et WhatsApp aussi )

Daha fazla anlat!

Ne hakkında bilgi edinmek istersiniz?
Ürünler İşletme İkisi
İletişim bilgilerinizi girerek, pazarlama tekliflerimizi  Gizlilik İlkesi.

Purists will love Forever Aloe Vera Gel© made with 99.7% pure inner leaf aloe vera.

  • Ek koruyucu içermez
  • Sağlıklı sindirimi destekler
  • Sağlıklı bir bağışıklık sistemini destekler
  • Besin emilimini destekler
  • Doğal enerji düzeylerini korumaya yardımcı olur
  • Vegan dostu
  • Vejetaryen dostu
  • Glütensiz

Farkı Tattınız mı?

Bu sayfa, resmi bir Forever Business Owner kullanıcısına aittir
Telif Hakkı © 2024 Forever Living Products
x
En iyi deneyimi yaşamanız için çerezleri kullanıyoruz. Web sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.! More info.